II Ogólnopolski Konkurs Wiedzy i Praktycznych Umiejętności Cyberbezpieczeństwa – CyberSkiller Challange Poland

cyber

Celem konkursu jest kształtowanie umiejętności i rozszerzanie praktycznej wiedzy o cyberbezpieczeństwie. Chcemy obudzić w uczniach pasję, otworzyć możliwości kariery zawodowej, dać szansę zmierzenia się z innymi, wyłonić największe polskie talenty oraz nagrodzić zwycięzców.

Etapy konkursu:

⇒ Etap 1 (szkolny), w tym etapie zostanie wyłoniona 3-osobowa reprezentacja szkoły w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

⇒ Etap 2 (wojewódzki), na tym etapie zostanie wyłoniona najlepsza drużyna w województwie.

⇒ Etap 3 (ogólnopolski - finał), na tym etapie poznamy najlepszą w Polsce drużynę szkolną.

Nagrody:

3 × złoty indeks Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie, czyli bezpłatne studia I stopnia na kierunku Informatyka.

Bony o wartości 2 000 zł oraz 1 000 zł do wykorzystania na interaktywne kursy informatyczne w sklepie CyberSkiller dla każdego członka zwycięskiego zespołu.

Szczegóły konkursu, regulamin oraz  REJESTRACJA na stronie konkursu: https://www.cscs.pl/

CSCS2-Handbook-uczestnika.pdf

Uczniowie ZSP1 wicemistrzami powiatu w pływaniu

WICEMISTRZOWIE POWIATU w pływaniu u Pana dyrektora Dariusza Kwiatkowskiego

1.Malinowski Nikodem klasa 1iw
2.Batuar Effe klasa 1ic
3.Zając Konrad klasa 1ic
4.Ogłuszka Oliwier klasa 1ic
5.Wrona Kuba klasa 3It
6.Chmiel Oliwier klasa 3Mtw

001  002

003  004

005  006

Sztafetowe biegi przełajowe

Finaliści Wojewódzkich SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH u Pana dyrektora Dariusza Kwiatkowskego

1. Pietrzak Patryk klasa 4E
2. Pietrzyk Bartłomiej klasa 2Met
3. Cyniak Filip klasa 1Iw
4. Wawrzyniak Wojciech klasa 3Mtp
5. Małagowski Piotr klasa 3Mtp
6. Balczerczyk Dawid klasa 3Icp

001 

002  003

Drużyna "Mechanika" mistrzem powiatu w piłce ręcznej chłopców.

Szkołę reprezentowali: Jakub Bąk, Bartłomiej Bernat, Filip Białecki, Oliwier Chmiel, Maciej Dziuba, Szymon Gąsecki, Natan Góra, Mikołaj Jaworski, Wiktor Jaworski, Kacper Kraul, Piotr Małagowski, Maciej Mordaka, Olaf Okólski i Hubert Plich.

 001 002

003  004

BRĄZOWE MEDALISTKI MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA

BRĄZOWE MEDALISTKI MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej u Pana dyrektora Dariusza Kwiatkowskiego

1. Ziemnicka Oliwia klasa 2IH - bieg 100m
2. Rogulska Oliwia klasa 2Ih - bieg 100m
3.Pawlik Sylwia klasa 1 Iw - bieg 100m, sztafeta 4x100m
4. Dzięcioł Anita klasa 1Iw - bieg 200m, sztafeta 4x100m
5.Kozar Kaja klasa 3Iwp - bieg 200m, sztafeta 4x100m
6. Rutowicz Monika klasa 2mtw - skok w dal, sztafeta 4x100m
7. Brola Emilia klasa 4Iw - skok w dal
8. Badura Paulina klasa 4Iw - skok w dal
9. Świnoga Aniela klasa 1Iw - bieg 800m
10. Dziadczyk Natalia 4It - bieg 400m
11. Danielik Paula klasa 3Iwp - bieg 800m
12. Grad Maja klasa 3It - kula
13. Mazurek Paulina klasa 4Iw - kula
14. Latocha Laura klasa 3 Mtw - rzut oszczepem
15. Karpińska Aleksandra klasa 4Iw - rzut dyskiem
16. Wajszczyk Wiktoria klasa 4H - rzut dyskiem

001 002

003  004

 

Szkolna Liga Lekkoatletyczna - Chłopcy

FINALIŚCI MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej u Pana dyrektora Dariusza Kwiatkowskiego

1. Karliński Marcel klasa 3Mtw - bieg 100m, sztafeta 4x100m
2. Chmiel Oliwier klasa 3Mtw - bieg 100m, sztafeta 4x100m
3. Strzelecki Bartłomiej klasa 1Iw - bieg 100m, sztafeta 4x100m
4. Wójciak Mateusz klasa 3Ep - bieg 200m
5. Gajek Bartłomiej klasa 3Ep - bieg 200m
6. Cyniak Filip klasa 1Iw - bieg 400m
7. Wojtakowski Szymon klasa 3Icp - 800m
8. Małagowski Piotr klasa 3Mtp - bieg 800m
9. Balczerczyk Dawid klasa 3Icp - bieg 1500m
10. Pyśka Dawid klasa 4Iw - skok w dal
11. Rajski Filip klasa 1Ic - skok w dal
12. Kosylak Mateusz klasa 3It - skok w dal, 4x100m
13. Wójciak Wiktor klasa 3Ep - kula
14. Socha Mateusz klasa 3Mtp - kula
15. Wójcik Jakub klasa 3Mtp - kula
16. Małocha Filip klasa 3Mtw - rzut dyskiem

001  002

003 004

005  006

007  008

Pierwszy w Polsce program stypendialno-mentoringowy dla uczennic szkół średnich — III, IV i V klasy w gamingu!

Dziewczyny w grze! to program stypendialno-mentoringowy, im. Karoliny Grochowskiej dla uczennic szkół średnich — III, IV i V klasy — będący wstępem do kariery w branży gier wideo. W jego ramach uczestniczki otrzymają wsparcie finansowe w postaci 12-miesięcznego stypendium w wysokości 1000 zł przeznaczonego na pokrycie kosztów edukacji i rozwoju, wiedzę merytoryczną oraz opiekę mentorską. Program oferuje możliwość poznania wielu praktycznych aspektów pracy w branży gier, a także szansę na zdobycie cennego doświadczenia.

Informacje dostępne na stronie: https://dziewczynywgrze.pl/

dziewczynywgrze facebook

Biuletyn Informacji Publicznej
 

Projekty

logo zpodpisemUE 0609

25brygada
wat
 
logooscdr
CWKM logoopw logo
logo piony KM
 
EU flag Erasmus vect POS
 
CMI baner na stronę www
ecdl
  it szkola nask logo
szkola mistrzow programowania
sks   logo bezpieczna projekt
kulturabezp
 

Wywiadówki

22.09.2021 - kl. I i kl. II
23.09.2021 - kl. III i kl. lV
18.11.2021 - kl. I i kl. II

19.11.2021 - kl. III i kl. lV
16.12.2021 - kl. lV
27.01.2022 - kl. III i kl. lV

28.01.2022 - kl. III
27.04.2022 - kl. I i kl. lI

28.04.2022 - kl. III

Dzwonki

1.    7.45   -  8.30
2.    8.35   -  9.20
3.    9.25   - 10.10
4.   10.20  - 11.05
5.   11.10  - 11.55
6.   12.15  - 13.00
7.   13.05  - 13.50
8.   13.55  - 14.40
9.   14.45  - 15.30
10. 15.35  - 16.20

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
97-200 Tomaszów Mazowiecki
ul. Św. Antoniego 29
www.zsp1.edu.pl

zsp1@zsp1.edu.pl
zsp1.sekretariat@onet.eu

Sekretariat (centrala):

tel: 44 7245515 
fax: 44 7242475

Dyrektor ZSP 1
mgr Dariusz Kwiatkowski

Wicedyrektor
mgr Jolanta Nikodemska

Wicedyrektor ZSP 1
mgr Urszula Seredyn

Copyright (c) ZSP nr 1. All rights reserved.
Designed by zsp1.edu.pl